Nowoczesność

Uwaga klienci!

Mając na uwadze wasz cenny czas oraz komfort korzystania z usług naszego serwisu, uprzejmie informujemy o możliwości skorzystania z naszej usługi serwisowej "Door To Door"!

Usługa "Door To Door" polega na odebraniu samochodu w celu wykonania usługi serwisowej z miejsca wskazanego przez Użytkownika, np. z domu lub z firmy Klienta i przetransportowaniu go z najwyższą starannością na teren Niezależnego Serwisu BMW Osowiecki. Po wykonaniu usługi samochód przetransportowany zostaje, po wcześniejszym kontakcie z Użytkownikiem, w miejsce przez Niego wskazane.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje usługi w zależności od potrzeb klienta. Pierwszy to transport samchodu na lawecie, drugi to osobisty kierowca który przyjedzie po odbiór Państwa auta a w zamian zostawi na czas naprawy auto zastępcze. (należy doliczyć koszt związany z użyczeniem samochodu zastępczego). Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi.

Cennik usługi "Door To Door":

Przywiezienia auta na lawecie: 200 PLN (w obie strony)
Dostarczenie auta do serwisu przez osobistego kierowcę: 100 PLN (w obie strony)
Koszt auta zastępczego (BMW E60 530i)- 100 PLN / doba.

Podane ceny są cenami netto.

Zapraszamy do korzystania z usługi!

Nasz serwis dzięki wieloletniemu doświadczeniu z marką BMW oraz nieustannemu dążeniu do udoskonalania jakości usług i szczególnemu dbaniu o zadowolenie klientów rozwija kwalifikacje swoich pracowników a także rozszerza zakres usług opartych o najnowocześniejsze technologie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych najnowszych usług:

  • System GTOne - najnowocześniejszy system komputerowej diagnostyki samochodów marki BMW
  • System ETK - elektroniczny katalog części samochodowych
  • System GPS - elektroniczny system nawigacji instalowany w samochodach marki BMW
  • Klimatyzacja - nowoczesny system uzupełniania i konserwacji systemu klimatyzacyjnego w samochodzie